Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekAkatsuki je tajná organizace.Tato organizace je známá sbíráním nových jutsu a informací o Jinchuuriki.Tato organizace má maximálně 9 hlavních členů.Zbytek tvoří nespočetné množství špehů a různých přívrženců Akatsuk.Členové Akatsuki jsou S-Kriminálnici.Jsou to ti nejhledanější a nejnebezpečnější kriminálníci ve světě anime NARUTO.


Přesná kritéria pro přijmutí do skupiny Akatsuki nejsou zcela známa.Každý člen však musí mýt jistý potenciál.Jejich hlavním cílem je ovládnutí celého Naruto světa. K cíli šéf Akatsuki stanovil tři body: 1) Získat hodně peněz pro podporu Akatsuki; 2) Plánují vytvořit námezdní skupinu loajální jen k Akatsuki; 3) Získat všechny Bijuu (=ocasatí démoni). Když získají Jinchuurikiho (=ten, v němž je zapečetěn démon), zapečetí ho do velké sochy, která má devět očí, ty, ve kterých už démon je jsou otevřené, oči bez démona zavřené. aby ho jednou mohli použít a ovládnout tak svět. Když Akatsuki tento proces dělá, ani jeden člen při tom nemusí být, tedy fyzicky ne, někteří z nich jsou tam jako astrální projekce.


Akatsuki obvykle pracuje ve dvoučlenných týmech. Týmy jsou postaveny tak, aby se dva členové vzájemně doplňovali.Například Sasori a Daidaru.


Každý z Akatsuki má originální prsten, který nosí. Každý z Akatsuki taky nosí dlouhý černý plášť s červenými mraky, vysokým límcem a kapuci, kterou nosí hlavně Tobi. Všichni členové mají taky černě nebo fialově nalakované nehty na rukou i na nohou. Někdy taky nosí velký kuželovitý slaměný klobouk, ze kterého visí malé rolničky. Vypadá to, že klobouky nosí, když se přiblíží ke své vesnici, aby je nikdo nepoznal. Na ochrané čelence mají také všichni škrábanec přes znak vesnice.


Pein - Vůdce Akatsuki(takový skrytý:hlavni je Madara Uciha-Tobi)

Vesnice: DeštnáObrazek

V týmu s: Konan

Některé techniky které ovládá: Shouten, vyvolává velkou sochu kam se zapečetí Bijuu.


Pein je šéf Akatsuki. Řídí ostatní členy. Ne však tak uplně: Řídí ho seshora ještě jedna tajemná postava POZOR Spoiler: (tou postavou je....Tobi). Peinovy schopnosti nejsou úplně známé, ale vím, že nikdy s nikým neprohrál v boji.


Konan

Vesnice: DeštnáObrazek

V týmu s: Pein

Některé techniky které ovládá: N/A


Tato Modrovlasá členka je jediná žena v Akatsuki. Neví se o ní skoro nic, neví se ani její jméno. Víme jen, že má modré vlasy.


ObrazekSasori

Vesnice: Písečná

V týmu s: Deidarou(uz sou oba mrtví :D)

Některé techniky které ovládá: Mistrně ovládá techniky loutek


Sasori je již 20 let uprchlý ninja ze Skryté písečné. Říká se mu také "Sasori Červeného písku". Vytvořil spoustu loutek a některé z nich dnes používá Kankurou. Je znám svým loutkařským uměním. Jeho tělo se skrývá ve velké loutce Hiruko, pod kterou se skrývá pravý Sasori se stále mladou tváří. Také velmi rád vytváří živé loutky - loutky z lidí, které zabil. Je to například 3. Kazekage a skoro 300 dalších. Také se se svým parťákem Deidarou přel o to, jestli je skutečné umění trvající nebo podle Deidary chvilkové. POZOR Spoiler: Sasori nakonec zabila Sakura a jeho babička Chiyo.


ObrazekDeidara

Vesnice: Kamená

V týmu s: Sasori
Některé techniky které ovládá: Deidaru se specializuje na tvorbu bomb,které tvoří z jílu,kterou mísí se svou chakrou pomocí "pusi" na ruce.


Deidara dokáže tvořit a pak oživovat věci z hlíny. Ve skutečnosti má v srdci umění a zastává názor, že umění je jen chvilkové. Taky rád nechává věci vybuchovat. Chytil Gaaru a získal pro Akatsuki Shukaku. POZOR Spoiler: Deidaru nakonec zabil Sasuke


ObrazekUchiha Itachi

Vesnice: Listová

V týmu s: Kisamem

Některé techniky které ovládá: Mongekyou Sharingan, Sharingan, Tsukuyomi, Amaterasu, Bunshin Bakuha, Goukakyuu no Jutsu, Magen Kyouten Chiten, Utakata.


Itachi je silný ninja z Listové. Měl velký potencionál a už jako mladý byl velmi dobrý. Zabil svého nejlepšího přítele a získal tak Mongekyou Sharingan. Potom vyvraždil celý jeho klan a jediný, koho nechal naživu byl jeho mladší bratr Sasuke, který se mu chce pomstít. Jak by se mohlo zdát, Itachi ve skutečnosti nezabíjí "na počkání". Bojuje většinou jen v sebeobraně nebo když potřebuje něco získat. Není znám přesný důvod, proč vyzabíjel svůj klan.


ObrazekHoshigaki Kisame

Vesnice: Mlžná

V týmu s: Uchiha Itachi

Některé techniky které ovládá: N/A


Kisame je ninja ze Skryté mlžné, než zavraždil jednoho z feudálů Mlžné vesnice, potom z vesnice utekl. Kdysi byl jedním ze sedmi šermířů z Mlžné, takže má velký meč.


ObrazekKakuzu

Vesnice: Vodopádová

V týmu s: Hidanem

Některé techniky které ovládá: N/A


Kakuzu je velmi soustředěn na peníze. Je nájemný vrah, aby si vyhovoval. Jeho nájemné vraždění vždy zpomalují mise jeho a jeho parťáka Hidana. Kakuzu je velmi starý, protože jednou bojoval s Prvním Hokagem. Ze svých oponentů vytahuje srdce. Kakuzovo tělo drží u sebe tajemné černé úponky, kterými sešil různé části jeho těla. Kakuzu s Hidanem získali Dvouocasého démona, kterého v sobě měla zapečetěného Nii Yugito, velmi silná kunoichi ze Skryté mlžné. POZOR Spoiler: Jeho konec završili Kakashi a Naruto, když ho zabili.


ObrazekHidan

Vesnice: Není známo

V týmu s: Kakuzem

Některé techniky které ovládá: N/A


Hidan praktikuje velmi krvavou rituální verzi Buddhistických zákonů. Rozkazuje mu to zabít oponenta a potom udělat dlouhý a zvrácený rituál.


ObrazekZetsu

Vesnice: Travnatá

V týmu s: V týmu je sám

Některé techniky které ovládá: N/A


Zetsu je špeh z Akatsuki. Jí mrtvá těla lidí, kteří byli zabiti. Má dvě ega - jedno je jeho pravá strana, druhé jeho levá strana. Objevil Tobiho a pomohl mu dostat se do Akatsuki.


ObrazekTobi

Vesnice: Listova

V týmu s: Deidarou

Některé techniky které ovládá: Informace ve spoileru


Tobi je tajné individum.(Spoiler:Tobi podle spekulací je  Madara Uchiha,Mizukage mlžne.)Tobi pomáhal kdysi Zetsu, potom se stal členem Akatsuki. Je nemotorný, ale velmi slušný. POZOR Spoiler: Tobi se po Sasoriho smrti stal členem Akatsuki a byl parťákem Deidary. Jeho schopnosti se zdaly být malé. Po smrti Deidary se ale ukázalo, že Tobi ve skutečnosti nečlena Akatsuki hrál a ve skutečnosti je to ta tajemná postava, která nařizuje Peinovi (Akatsuki Leaderovi). Taky jsme zjistili, že má Sharingan (alespoň v pravém oku, které je vidět) a sám o sobě řekl, že má schopnosti Uchihy Madary.

 

 

 

 

 Kopirovani z naseho blogu se tresta podle pravniho zakona.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OMG lidi

(Sarutobi, 17. 6. 2011 22:52)

Uchiha Madara je Tobi !! 1)Mozna je Tobi= Obito 2)Jakube (NE)znalce Naruta Nejsme retardi 3)a hlavne tohle je nej konoha.cz
4)Omg tahle stranka je uplne na picu ZDAR lamy

Re: OMG lidi

(Darker82, 21. 10. 2012 11:38)

tobi je 100% Obito a bylo to v manze

Kokoti

(Admin, 21. 7. 2011 0:52)

Tenhle web byl udelanej v roce 2008/09 CHCU vedet co jste vy vedeli v tu dobu a uz se o neho nikdo nestara tak se uklidnete kurwa

Zetsu

(DaimonLord, 14. 6. 2011 17:40)

Zetsu je jen vytvoreny a akatski byla vytvorena diky madarovi jestli neveris kuknise poradne na naruto rikal to tam :D kkt

blog

(Itachi220, 10. 12. 2009 10:39)

mas to dobre udelany proste good

Re: blog

(jakub znalec naruta, 16. 2. 2011 19:35)

víte Itachimu pomohl vivrazdit klan madara a ta modrovlasá clenka akatsuki se jmenuje Konan a ovládá papír

PROMIN ALE MUSÍM TĚ OPRAVIT

(mišá, 28. 1. 2011 21:23)

itachi vyvreždil klan jen proto že uchihové chtěli převzít moc nad konohou.Itachi pracoval jako špeh konohy ale že byl v anbu dostal ůkol špehovat uchihy a to itacimu nastalo peklo.(poémáhal mu Uchioha Madara).
modrovlasá holka je konan a používá tecniky s papírem.
PEIN:peina porazil naruto v 8.sérii.zkuste stránky www.hokege.cz fakt supe =)

Nuda

($a$uk3, 10. 5. 2010 10:41)

Uz i tohle je lepší :D www.akattssuki.estranky.cz

aapt.blog.cz

(Madara-sama, 6. 4. 2010 1:02)

máš tam napsaný u něčeho strašný kravyny a lžži....