Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Shukaku (Jednoocasý démon Tanuk -Mýval)
Shukaku je jedním z "Biju" , ocasá bestie z antického světa. Kazekage zapečetil Shukaku do svého syna Gaary(budoucího Kazekágeho),s úmyslem,vytvořit ninju s velkým množstvím chakry a vytvořit tak nezastavitelný zabíjecí stroj.Za tímto účelem to dělala většina vesnic.
Obrazek

Nibi (Dvouocasý Démon-kočka)
Dvouocasý démon Nibi je zapečetěn do Jinchuuriki jménem Nii Yugito.Zdá se ,že Nibi má schopnost vytvářet koule z ohně.Velmi ničivé,Nibi je také známý jako "Ikiryou" nebo jako žijící stín.

Obrazek

Sanbi (Trojocasý démon- Mořská Želva)
.Troj ocasý démon Sanbi není zapečetěn.Sanbi žije v oceánu a zůstal nepolapený dokud nepřišla organizace Akatsuki.Obrazek

Yonbi (Čtyrocasý démon)
Čtyřocasý démon byl zapečetěn ve starém Jinchuuriki.Je neznámo ,jaký bijuu to bylo.Velkoiu černou značku na Jinchuurikovym nose a líci měl možná na svědomí Bijuu.Jinchuuriki užíval různé elementy technik,pravděpodobně to bylo z démonovy síly.
Obrazek

Pětiocasý démon - Gobi no Houkou (Gobi no Hókó)
Pátým démon je houkou(Bůh iluzí/Genjutsu).Pětiocasý démon pomocí svých pěti ocasů může způsobit ohromné škody.Nese podobu psa,jeho ocasi dávají takové poškozeni, protože každý z nich ovládá jeden živel:Voda, oheň, země, vzduch a blesky.Démon je velmi silný, ale jednou měl velice blízko smrti, když společně s Nekomantou vyzvali na souboj Kyuubiho(Boj vidíte na obrázku,Houkou je bílí).

Obrazek

Obrazek

Šestiocasý démon - Rokubi no Raijuu (Rokubi no Raidžů)
Šestý je démon Raijuu(Bůh hromu vypadá jako lasička a má velmi ostré drápy.Její srst má zlatožlutou barvu a jejích šest ocasů jsou klikaté jako blesky).Démona z něj udělal Yamata no Orochi.V boji může na pomoc vypustit obrovské množství elektřiny.Může bleskem i rozdělat oheň a disponuje různými magickými schopnostmi ohledně elektřiny.Když pláče, tak hřmí.Ninja jménem Sarutobi na něj použil techniku Raikiri, která, ač také elektřina démona zranila tak, že jej Sarutobi zapečetil do Podzemí Hromové Svatyně v měste Kyoto.

Sedmiocasý démon - Shichibi no Kaku (Šičibi no Kaku)

Obrazek


Sedmím démonem je Kaku(Bůh země).Démon podobný mývalovi(jako shukaku),ale tentokrát má o šest ocasů víc.V japonských znacích se někdy může překládat jako Mujina, ale stále se jedná o sedmiocasého.Je ze všech démonů nejmenší, ale taky nemazanější.Loví nejčestěji pod zemí.Byl zabit, když mu zničený kus země padnul rovnou do otevřené tlamy.Byl bohem země a žil v Podzemní obětního oltáře v Nagoye.

Osmiocasý démon - Yamata no Orochi (Jamata no Oroči)

Obrazek


Tento démon není bůh,ale je to ďábel ma osm hlav a osm ocasů. Každá jeho hlava představuje jeden symbol a sice: Duše, duch, zlo, ďábel, monstróznost, zabíjení, záhrobí a smrt.Původně byl ještě slabší než Nekomata a Sokou.Tehdá na něj členové Kusanagi klanu použili Kusanagi měč,aby ho zničili ale to se jim nepovedl a Yamata no Orochi vzal sílu meče a stal se silným..S touto novou silou vypustil neuvěřitelné množství temné energie, čímž probudil ostatní ocasé démony a stal se díky tomu arogantním.Myslel, že je nejsilnější a tak démony vyzýval na souboje, ve kterých vždy zvítězil.Ale když bojoval s Kyuubim, tak mu Kyuubi jeho meč díky své neomezené síle zlomil a porazil ho.Yamata no Orochi je největší z démonů dříve žil na Starém bojišti v Sace.

ObrazekKyuubi (devíti ocasý démon-Liška)
Devítiocasý démon zaůtočil na Skrytou Listovou před dvanácti lety.Je to jeden z Bijuu ,Ocasá bestoie z antickýho světa.Čtvrtý Hokage se stal obětí tohoto démony když zapečetil démona do těla maleho dítěte Uzumaki Naruta.Byla to Čtvrtého jediná naděje pro Skrytou Listovou. Nicméně,lidi z Listové Vesnice viděli Naruta jako samotnýho Kyuubiho a vyhýbali se mu.

 

Kopirovani z naseho blogu se tresta podle pravniho zakona.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jen názor

(Neji , 14. 2. 2016 1:46)

Myslím, že autor tohoto článku se kopírování bát nemusí. Tak hroznou gramatiku by nebyl ochotný zkopírovat ani Hatake Kakashi.

decka

(hlupaci, 18. 3. 2013 20:04)

jo narutosuperfanda ma pravdu o tech mecich jak tam melo napsano tak killer bee ma 8 mecu stejne jako ten ocasy takze yamato no orochi je samy demon jak hachibi

hahaha

(vopruz, 18. 3. 2013 19:53)

ale yamato no orochi vyvolal itachi kdyz bojoval s sasukem takze to znamena ze itachi je kyuubi?ale taky v dilech je hachibi osmym demonem ja to nechapu podle me je yamato no orochi proste privolavaci technika

Re: hahaha

(narutosuperfanda, 18. 3. 2013 19:59)

ja o narutovi vim vsechno a vim ze to yamato no orochi ya hachibi jsou stejni on se jmenuje yamato no orochi ale je znamy jako hachibi sice nevypada stejne ale verte me sou oba dva stejni

ehm

(Sukeya, 7. 6. 2012 19:27)

Hele já nechci rejpat ale igoro95 má pravdu a navíc osmiocasý je Hachibi no Kyogyu a je to podoba chobotnice a jejím Jinchuurikim je Killer Bee :)

lol

(igoro95, 6. 3. 2010 23:46)

mate tam chyb jak svine :D ale libi se mi to,jakoz ten kdo naruta skoro nevidel tak sem se dozvedel toho moc a je to podano v zajimave forme :))